Námi vyvinutá revoluční aplikace krémové injektáže
Již 26 let chráníme Vaše nemovitosti před vlhkostí
Tradice naší značky TRUMF je datovaná od roku 1991

Zde jsou vložená hodnocení námi odvedené práce od našich zákazníků.

 

Před časem se na některých zdech v mém domě po kompletní rekonstrukci začala odlupovat omítka. Na internetu jsem několik firem zabývající se sanací, a po hovorech s majitelem firmy pane Schwarzem a následně s panem Sommerem jsme se domluvili, že se přijede podívat pan Tůma. Přestože zakázka nebyla příliš velká, vmáčkli mou zakázku mezi větší a pan Tůma přijel a rovnou konal. V první fázi byla provedena injektáž zdiva a během následujícího týdne byly opraveny omítky. Všichni jsou velmi šikovní a ochotní vyjít maximálně vstříc. Nemohu než doporučit komukoli, kdo řeší stejné potíže.
Andrea Suchá, 776030438

Dobrý den, letos jsem řešil injektáže vlhkých stěn v přízemí domu. Na internetu jsem našel několik firem zabývajících se touto činností. Po konzultacích s jejich zástupci a předložených cenových nabídkách jsem zvolil firmu Trumf sanace. Jednatel společnosti pan Schwarz mi nejdříve po telefonu zodpověděl ochotně všechny mé dotazy, potom mě navštívil pan Tůma, který si dům prohlédl a vypracoval předběžný rozpočet. Po zvážení nabídky jsme domluvili termín realizace. Pracovníci firmy tento termín dodrželi a s jejich prací jsem spokojen, protože již po několika týdnech bylo vidět, jak zdivo postupně vysychá. Antonín Badal, tel: 725 712 466

S firmou jsem byl od prvního kontaktu maximálně spokojený, pan jednatel firmy Schwarz je velice ochotný a v tomto oboru znalý. Domluva na realizaci injektáže je rychlá a vše směřuje ke spokojenosti zákazníka. Technik, který provádí obsluhu čerpadla je rychlý, pracovitý a též v tomto oboru znalý. Jsem rád, že jsem využil služeb této firmy, neboť si myslím, že je na trhu injektáží jednička. Tuto zkušenost má řada mých známých a díky krémové injektáži zdiva a drahocenných rad odborníků firmy mají klid od vlhkosti v domě. Firmě přeji mnoho pracovních úspěchů. Firmu vřele doporučuji všem, kteří váhají před výběrem vhodného řešení odvlhčení objektů. S pozdravem Radoslav MAKOVEC 776592892.

Dobrý den,
děkuji za odvedenou práci. Pánové byli skvělí.
Hezký večer
A. Tesař
Čankovice 76, okr. Chrudim

Pokud jste laik a nemáte moc zkušeností s rekonstrukcemi, opravami, odvlhčením, atd., můžu vám firmu Trumf sanace vřele doporučit. Na firmu jsem se obrátila po hledání na internetu mezi mnoha dalšími firmami kvůli radě s odvlhčením domu. Jednatel společnosti pan Schwarz mi věnoval tolik času a trpělivosti, že jsem pochopila technologii, nutné kroky a mohla se bez problémů rozhodnout pro injektáž domu. Oceňuji zápal pro věc a ochotu věnovat se zákazníkovi. Jednání byla korektní, práce rychlá, cena přijatelná. Oceňuji i to, že každý ze zaměstnanců je ochotný poradit mi i v dalších krocích při rekonstrukci domu. Dlouho jsem se nesetkala s „řemeslníky“, kteří ochotně poradí, vše vysvětlí, jsou milí a jak inzerují ve svém mottu – jejich práce je pro ně koníčkem. Ludmila Volavková Jičínská 3, mob: 606 609 358

Tímto chci poděkovat panu Schwarzovi za vstřícný přístup a zodpovězení všech mých dotazů a jeho profesionalitu. Dále bych chtěl poděkovat týmu pracovníků, jmenovitě p.Tůma, Luděk a Ronaldo, kteří u mě na rodinném domě prováděli krémovou injektáž. Vše mi bylo na místě zodpovězeno,našli jsme nejvodnější řešení. Pracovní nasazení celého týmu bylo na velmi dobré úrovni. Jsem velice spokojen s odvedenou prací. Těď už jen počkáme na výsledek a pak se s vámi o něj podělím. Milan Schamberger Kraslice

Po mém prvním váhání mezi sanačními firmami jsem po prvním telefonním hovoru s panem Schwarzem byla ihned přesvědčená, že tato firma je správnou volbou nejen pro můj dům, ale i pro mou peněženku. A že i slušnost je jejich krédem. Byla jsem přímo šokovaná, a to příjemně, kolik času a informací pro mě pan Schwarz obětoval. Pracovníci firmy jsou krásným příkladem profesionality a zároveň slušnosti. Je tomu už dva a půl roku co jsem si nechala udělat sanaci a jsem naprosto spokojená.
Adámková

Chtěli by jsme všem doporučit firmu Trumf,s touto firmou je skvělá spolupráce. Na Petynce 151/90, Praha

S firmou Trumf sanace jsme odvlhčovali již druhý dům k plné spokojenosti - v domech je konečně opravdu sucho.
Před první injektáží nám věnoval hodně času jednatel společnosti pan Schwarz, probrali jsme s ním vše po teoretické stránce.
Na obou stavbách jsme pak všechny detaily na místě řešili s velmi ochotným a rozumným zástupcem společnosti, který vedl partu dělníků a byl zárukou dobře odvedeného díla.
Všechny práce proběhly rychle, bez větších zásahů do okolí a v přátelské atmosféře. Pan Matoušek, Žalhostice 128 okres Litoměřice Mobil: 608 702 705

Tímto bych chtěla vyzvednout profesionální přístup pracovníků společnosti Trumf- sanace a za vše poděkovat.
Obrátila jsem se na tuto společnost s problémem vlhkosti podlahy a zdí v našem rekreačním objektu/chatě , který je mimo Prahu. Přestože náš objekt stojí ve svahu, při přívalovém dešti se poslední 2 roky ve spodní části začala objevovat vlhkost (bylo postaveno v 60 letech a jaká izolace nevím, koupili jsme to). Již jsme jednu firmu vyzkoušeli, ale ta komplexní řešení nenašla.

Zavolala jsem do společnosti Trumf-sanace, kterou jsem našla na internetu a to proto, že mě zaujalo, jak jednatel této firmy p. Schwarz. v poradně fundovaně odpovídá na dotazy jednotlivých tazatelů potažmo lidí, kteří mají problémy s vlhkostí objektů podobně jako já. Zkusila jsem to telefonátem i já a vysvětlila můj problém. Hned druhý den mi byl nabídnut termín schůzky na chatě, a to dokonce ve dni volna 1. května. Pan Schwarz mně jako úplnému laikovi dokonale vysvětlil, co by se mělo udělat a proč (injektáž stěn a nátěr podlahy ) a jak budou postupovat. Pracovníci společnosti kteří práce prováděli, byli velmi flexibilní a vstřícní co se časových možností týče a jejich přístup k „ženský“, která tomu vůbec nerozumí, ale chce jenom aby neměla vodu na chatě, byli velmi ohleduplní a taktní. Ochotně a trpělivě zodpovídali všechny mé dotazy a vše co slíbili, vždy dodrželi. Přestože se při procesu prací objevily neočekávané problémy, nevyvedlo je to z míry a k mé resp. naší spokojenosti vyřešili.
Ještě jednou Vám moc děkuji.
Vlasta Freidingerová, Pod Boží skálou - Jílové u Prahy : 737 340 915

Rád bych poděkoval za mimořádně profesionální přístup jak p. Schwarze, tak jeho pracovníků k odstranění vlhkosti ze zdí suterénní místnosti i odstranění pronikání vlhkosti podlahou. Výsledek nemá chybu. Rád bych ještě vyzdvihl , že co se s pány domluví- to platí !!! Milan Kuna Hošťálkova 1143/109, Praha - Břevnov

V přízemní starší části našeho rodinného domu v Praze jsme řešili vlhké stěny. Jako optimální sanační variantu jsme po důkladném studování možných variant vybrali krémovou injektáž zdiva od společnosti Trumf sanace, včetně provedení. Přijeli velice zkušení pracovníci dodavatele a kromě kvalitně odvedené práce a rad, jak ještě zlepšit sanování objektu, nám poradili i s řešením několika dalších (ne úplně jednoduchých) stavebních problémů. Jelikož jsme byli se společností Trumf sanace ve všech směrech spokojeni, plánujeme do budoucna s tímto dodavatelem řešit odkopání domu a provedení izolace obvodového zdiva, abychom do budoucna předešli opětovnému zavlhčení stěn.
V případě zájmu jsem ochotná poskytnout další informace na telefonním čísle 723 684 520. Denisa Vlčková

V letošním roce jsme řešili akutní stav domu, tedy vyšší množství vlhkosti ve zdech. Obrátili jsme se na Vaši společnost a během velmi krátké doby nás navštívil pan Tůma a vše nám detailně vysvětlil a navrhl řešení.
Jakmile jsme souhlasili s navrženým řešením, Vaše společnost během pár dnů provedla injektáž, následné zednické práce a nakonec i vymalování domu. Veškeré práce na sebe rychle navazovaly, čímž jsme měli opravdu rychle dům opět k dispozici k bydlení.

Mockrát děkujeme a budeme Vaši společnost velmi rádi doporučovat i ostatním.

S pozdravem, Jan Dedera, Čakovičky, 733697620

Trumf sanace – realizace staveb s.r.o.

  • 26 let zkušeností v oboru injektáže a sanace zdiva
  • zkušení pracovníci s dlouholetou praxí
  • jako první jsme vyvinuli dvoufázovou krémovou injektáž
  • jsme aplikační firma, ale i výrobci sanačních materiálů
  • každým rokem injektováno okolo 100 domů bez reklamace
  • poskytujeme 100% garanci na tlakovou krémovou injektáž zdiva
  • používáme injektážní vysoce koncentrovaný krém s maximální možnou 80%ní koncentrací aktivní látky silan/siloxanu v obsahu

Ukázky naší práce


Vstoupit do referenčních staveb

Hodnocení naší práce

Zde můžete vložit Vaše hodnocení Vložené hodnocení naší práce

Spočítejte si sami konečnou cenu za provedení injektáže naší firmou

kalkulátor ceny injektáže

Krémová Injektáž AquaStop Cream®

Typické nasycování průběžné spáry i méně savého zdícího materiálu injektážním krémem AquaStop Cream®.

šíření krémové injektáže šíření injektáže AquaStopCream

Šíření hydroizolační clony proti vzlínající vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tyto jedinečné vlastnosti nemá žádná jiná injektážní technologie ani hmota.

Profesionální sanační firma

Profesionální sanační firma

Naše firma provádí nejen injektáž zdiva,ale i další sanační práce k trvalému odstranění vlhkosti spodní stavby Vašich objektů jako jsou odkopy obvodového zdiva, svislé vnější i vnitřní hydroizolace podúrovňového zdiva, drenážní systémy , sanační omítky, dodatečné hydroizolace betonových podlah a konstrukcí a další technologie sanace zdiva Praha a okolí.
www.sanace-injektaz-zdiva.cz

Stavební výstava ForArch 2013

ForArch

Stavební výstava ForArch 2016

ForArch2016

Užitný vzor

Užitný vzor

Užitný vzor

Spolehlivá firma 2018 – 2019

spolehliva firma