Námi vyvinutá revoluční aplikace krémové injektáže
Již 26 let chráníme Vaše nemovitosti před vlhkostí
Tradice naší značky TRUMF je datovaná od roku 1991

Pro zobrazení fotek s texty klikněte na dané foto! Pod otevřenou fotografií se Vám texty zobrazí. Téměř všechny fotografie jsou pořízeny v den provedené injektáže a tak již viditelné clonové šíření není ještě zdaleka ukončené

Systém AquaStop Cream pronikl v plné síle i na Slovensko – naší aplikační divizí byla zhotovena chemická injektáž pro zamezení vzlínající vlhkosti v obvodovém, vnitřním nosném a příčkovém vnitřním zdivu v celém půdorysu ZŠ v Kežmaroku v SR . Injektáž byla provedena v 440 m2 průřezu zdiva a to v zimním období, kdy venkovní teploty dosahovaly – 30 st. Celsia. Místní stavební firma zhotovila odkopem venkovní svislé izolace ještě před příchodem zimy a to pro zamezení infiltrace zemní vlhkosti do podúrovňového zdiva z bočního směru. Tím se injektáž systémem AquaStop Cream zhotovovala u podlah v suterénních prostorách, které byly ale dostatečně hluboko pod úrovní terénu, kde i v těchto extrémně nízkých teplotách nemohlo docházet v této značné hloubce k promrzání obvodových zdí. U vnitřního zdiva, tím, že se temperovalo, to také nebyl problém. Tyto dvě dodatečně zhotovené izolace z důvodu sanace vlhkého zdiva se navzájem doplňují a stavba je hydroizolačně odizolována od pronikání zemní vlhkosti do založené stavby, kde původní hydrioizolace byly již nefunkční. Podlahy suterénních prostor nebyly předmětem řešení, jelikož vlhkost nevykazují. Tato stavba není ojedinělá, a čím dál tím více se tento systém úspěšně aplikuje i na Slovensku v řádech stovek staveb ročně a zhotovením tzv. svépomocí, ve více jak tisíci objektech. Pracovníci z naší injektážní divize byli mile překvapeni vstřícným přijetím zástupci a majitelem – generálním dodavatelem této značně rozsáhlé rekonstrukce stavby. Ve všem nám bylo vyhověno a maximálně o nás postaráno. Děkujeme Slovensko.

Jiří Schwarz – jednatel firmy TRUMF sanace s.r.o.

Ukázky injektáže:

Pro zobrazení fotek s texty klikněte na dané foto! Pod otevřenou fotografií se Vám texty zobrazí. Většina fotek v naší fotogalerii je pořízena v den zhotovené krémové injektáže nebo max. druhý den. Obsahy vrtů vyplněné injektážním krémem AquaStop Cream® ještě zdaleka nejsou nasycené do okolí stavebních materiálů. Clony se postupně rozšiřují a tím vznikají ještě širší hydroizolační clony (pásy).

Výsledky krémové injektáže zdiva systémem AquaStop Cream v pískovcovém zdivu

IMG-20160426-WA0006Detailní ukázka šířící se hydrofobní clony i v méně savém přírodním pískovcovém zdivu po zhotoveném vrtu a následném vyplnění injektážním krémem AquaStop Cream. Fotografie byla pořízena krátkém časovém horizontu od zhotovené iniektáže a tak šířící clona od vrtu není ještě v konečné fázi.

Ukázka krémové injektáže zhotovené do průběžné spáry v cihlovém zdivu:

Fotografie bez popisků

ForArch 2013

ForArch 2016

Trumf sanace – realizace staveb s.r.o.

  • 26 let zkušeností v oboru injektáže a sanace zdiva
  • zkušení pracovníci s dlouholetou praxí
  • jako první jsme vyvinuli dvoufázovou krémovou injektáž
  • jsme aplikační firma, ale i výrobci sanačních materiálů
  • každým rokem injektováno okolo 100 domů bez reklamace
  • poskytujeme 100% garanci na tlakovou krémovou injektáž zdiva
  • používáme injektážní vysoce koncentrovaný krém s maximální možnou 80%ní koncentrací aktivní látky silan/siloxanu v obsahu

Ukázky naší práce


Vstoupit do referenčních staveb

Hodnocení naší práce

Zde můžete vložit Vaše hodnocení Vložené hodnocení naší práce

Spočítejte si sami konečnou cenu za provedení injektáže naší firmou

kalkulátor ceny injektáže

Krémová Injektáž AquaStop Cream®

Typické nasycování průběžné spáry i méně savého zdícího materiálu injektážním krémem AquaStop Cream®.

šíření krémové injektáže šíření injektáže AquaStopCream

Šíření hydroizolační clony proti vzlínající vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tyto jedinečné vlastnosti nemá žádná jiná injektážní technologie ani hmota.

Profesionální sanační firma

Profesionální sanační firma

Naše firma provádí nejen injektáž zdiva,ale i další sanační práce k trvalému odstranění vlhkosti spodní stavby Vašich objektů jako jsou odkopy obvodového zdiva, svislé vnější i vnitřní hydroizolace podúrovňového zdiva, drenážní systémy , sanační omítky, dodatečné hydroizolace betonových podlah a konstrukcí a další technologie sanace zdiva Praha a okolí.
www.sanace-injektaz-zdiva.cz

Stavební výstava ForArch 2013

ForArch

Stavební výstava ForArch 2016

ForArch2016

Užitný vzor

Užitný vzor

Užitný vzor

Spolehlivá firma 2018 – 2019

spolehliva firma